17.11.2022, 12:12
Bilety

Kibicuj mistrzom Polski. Zapisy na mecz w Płocku

We wtorek rozpoczną się zapisy kibiców na wyjazdowy mecz między drużyną Łomża Industria Kielce a Orlen Wisłą Płock, który odbędzie się 11 grudnia w Orlen Arenie. Klub organizuje również przejazd autokarem.

O tym jak ważny jest mecz z Wisłą Płock kieleckich kibiców przekonywać nie trzeba. Od lat przecież pojedynki obu drużyn nazywane są „Świętą Wojną”. Co więcej, od blisko 15 lat walka o zwycięstwo w PGNIG Superlidze odbywa się w zasadzie wyłącznie między tymi dwiema. Trzeba też podkreślić fakt, podopieczni Talanta Dujshebaeva mają do wyrównania z Nafciarzami pewne rachunki. Chodzi o przegrany w ubiegłym sezonie finał Pucharu Polski.

Spotkania przeciwko płockiej Wiśle to zawsze mecze, które na długo zapadają w pamięci. Nie inaczej będzie i w tym sezonie. Pierwsza odsłona kielecko-płockiego starcia w PGNiG Superlidzie odbędzie się w niedzielę 11 grudnia o godz. 18 w płockiej Orlen Arenie. 

Kielecki klub organizuje zorganizowany wyjazd kibiców na spotkanie. Zapisy rozpoczną się we wtorek 15 listopada przy okazji meczu w Hali Legionów z Azotami Puławy. Chętni mogą zgłaszać w klubowym sklepiku obok głównego wejścia zarówno przed, jak i w trakcie, oraz po spotkaniu z puławianami. Tam też będą prowadzone zapisy w kolejne dni. 

Bilety kosztują 50 zł normalny i 40 zł ulgowy, natomiast podróż transportem zorganizowanym to koszt 50 zł. Podczas zapisów od razu należy uregulować płatność. Zapisy trwają do 2 grudnia.