20.01.2023, 14:00
Bilety

Karnety na rundę wiosenną w sprzedaży 

 

Od piątku 20 stycznia w sprzedaży dostępne są karnety na rundę wiosenną w PGNiG Superlidze oraz ostatnie mecze grupowe w EHF Lidze Mistrzów. Kupić je mogą jednak tylko ci kibice, którzy posiadali już karnet na rundę jesienną.

Przed sezonem kibicom udostępniona została sprzedaż karnetów zarówno na cały sezon, jak i poszczególne rundy. Dlatego teraz na trzy tygodnie przed pierwszym domowym meczem Industrii Kielce w PGNiG Superlidze uruchomiliśmy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Jednak dedykowana jest ona wyłącznie dla tych, którzy przed sezonem nabyli karnet na rundę jesienną.

Karnet na rundę wiosenną upoważnia na wejście na wszystkie mecze rozgrywane w Hali Legionów w PGNiG Superlidze w tym sezonie oraz na ostatnie dwa mecze grupowe w EHF Lidze Mistrzów (15 lutego z Aalborgiem Handbold oraz 2 marca z FC Barceloną). W kolejnej rundzie Ligi Mistrzów karnety już nie obowiązują, a ich posiadacze będą musieli kupić bilet pojedynczy.

Karnety na rundę wiosenną dostępne są pod tym linkiem https://sklep.ebilet.pl/85286917943328909. Po wybraniu odpowiedniego miejsca należy podać kod, który znajduje się pod kodem kreskowym karnetu jesiennego. Kupować je można również w klubowym sklepiku na parterze Hali Legionów, który otwarty jest w dni powszednie w godz. 8-16.

Karnety na sektory A, D i F w cenie 350 zł normalny i 180 zł ulgowe, natomiast na sektory B i E w cenie 400 zł normalny i 200 zł ulgowy.  

Pierwszy mecz rundy wiosennej Industria Kielce w Hali Legionów rozegra w sobotę 11 lutego o godz. 19. Przeciwnikiem żółto-biało-niebieskich będzie Sandra Spa Pogoń Szczecin.