10.08.2023, 11:49
Poza boiskiem

Wodny mecz za nami!

Mistrzowie Polski wraz z kibicami bawili się w środę w Basenach Tropikalnych Binkowski. Żółto-biało-niebiescy rozegrali dwa mecze pokazowe a następnie pozostali do dyspozycji fanów. Wydarzeniu towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami przygotowane wraz ze sponsorem klubu, Basenami Tropikalnymi Binkowski.

Środowy wieczór stanął pod znakiem wodnych atrakcji. Mistrzowie Polski z Kielc wzięli udział w nietypowym wydarzeniu i rozegrali dwa spotkania… w basenie. W ramach Wodnego Meczu w Basenach Tropikalnych Binkowski kielczanie najpierw zmierzyli się z reprezentacją gospodarzy, a następnie sami podzielili się na dwa zespoły. Obu spotkaniom przede wszystkim towarzyszyła dobra zabawa i dużo uśmiechu. W roli sędziów wystąpili trenerzy Talant Dujshebaev i Krzysztof Lijewski.

Możliwość obejrzenia Mistrzów Polski w niecodziennej atmosferze nie była jedyną atrakcją dla kibiców, którzy pojawili się na terenie Basenów Tropikalnych Binkowski. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów liczne konkursy: quiz wiedzy o drużynie żółto-biało-niebieskich czy możliwość oddania rzutów karnych przeciwko kieleckim bramkarzom. Wygrać można było bilety na spotkania Mistrzów Polski oraz vouchery do Basenów Tropikalnych Binkowski. Po meczach wszyscy kieleccy zawodnicy pozostali do dyspozycji kibiców, rozdając autografy i pozując do pamiątkowych zdjęć.

Przebieg środowej zabawy w galerii zdjęć uchwycił Patryk Ptak.