17.09.2023, 18:06
Bilety Poza boiskiem

Ostatnie dni na zakup karnetu!

Jeszcze tylko trzy dni trwać będzie sprzedaż karnetów na domowe mecze drużyny Industria Kielce w sezonie 2023/2024. Posiadacze karnetów sprzed roku oraz osoby po raz pierwszy nabywające stałą wejściówkę na spotkania Mistrzów Polski mogą dokonać przedłużenia lub zakupu do środy 20 września, do godz. 16.00.

Karnety upoważniają do wstępu na wszystkie domowe mecze drużyny Industria Kielce w sezonie 2023/2024 obejmujące rozgrywki ORLEN Superligi (wraz z fazą play-off), ORLEN Pucharu Polski (mecz ćwierćfinałowy) oraz fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku awansu naszej drużyny do kolejnych rund EHF Champions League, karnet gwarantuje pierwszeństwo wykupu biletów na kolejne mecze.

By uhonorować i docenić stałych posiadaczy karnetów, zdecydowano, że przedłużający ubiegłoroczne wejściówki stałe otrzymają 10 procent zniżki. Podobnie jak w sezonie 2022/2023, Klub oferuje także karnety na poszczególne rundy w systemie ratalnym "jesień-wiosna". Szczegółowy cennik znajduje się na grafie poniżej.

Przedłużenie karnetów możliwe jest do dnia 20 września do godziny 16.00. Po zakup karnetów zapraszamy do klubowego sklepu, który znajduje się na terenie Hali Legionów i działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Wejściówki można nabyć także przez Internet na stronie www.bilety.kielcehandball.pl.

 

24_cennik