29.10.2023, 10:45
Poza boiskiem

Firma Astar sponsorem Klubu

KS Iskra Kielce S.A. informuje, że nowym sponsorem Mistrzów Polski została firma Astar, ceniony producent sprzętu do fizykoterapii. “To dla nas bardzo ważna współpraca, która pomoże nam podnieść standard gabinetów fizoterapeutów” – cieszy się Wiceprezes Klubu Paweł Papaj. Umowa została podpisana na trzy lata.

Na mocy podpisanej współpracy między KS Iskra Kielce S.A. oraz firmą Astar ceniony producent sprzętu do fizykoterapii na okres minimum trzech lat został sponsorem Mistrzów Polski. W wyniku zawartej współpracy do Klubu trafiły m.in. aparat do fizjoterapii falą uderzeniową Impactis M+, aparat do laseroterapii, dwa wysokoenergetyczne moduły laserowe czy aparat do fizjoterapii prądem o częstotliwości radiowej Tecaris.

“To dla nas bardzo ważna współpraca, która pomoże nam podnieść standard gabinetów fizoterapeutów. To kluczowe miejsce, dzięki któremu nasi zawodnicy mogą szybciej się regenerować, a dzięki temu unikać kontuzji lub szybciej wracać do gry w procesie rehabilitacji. Cieszymy się z nawiązanej współpracy z firmą, która produkuje tak znakomite urządzenia – mówi Wiceprezes KS Iskra Kielce S.A. Paweł Papaj.

„Cieszymy się bardzo z nawiązania współpracy z tak utytułowanym klubem, jak KS Iskra Kielce S.A. Wspieranie najlepszej w Polsce drużyny piłki ręcznej to dla nas zaszczyt. Jesteśmy przekonani, że wysokiej klasy sprzęt do fizykoterapii marki ASTAR w połączeniu z profesjonalnym zespołem fizjoterapeutów Klubu pomoże zawodnikom w szybkim powrocie do zdrowia po kontuzjach i ułatwi drużynie zdobywanie kolejnych tytułów" – dodaje Marcin Miraś z firmy Astar.