07.12.2023, 13:55
Poza boiskiem

Moc mikołajkowych atrakcji na sobotnim meczu w Hali Legionów

Wiele animacji i zabaw dla dzieci, konkursy z nagrodami, duże maskotki i targi biznesowe - to wszystko czeka na kibiców, którzy w sobotę 9 grudnia zjawią się w Hali Legionów na meczu Industrii Kielce z Energą Wybrzeżem Gdańsk.

Mecz 15. serii Orlen Superligi między Industrią Kielce a Energą Wybrzeżem Gdańsk przypadł na weekend, który odbywa się tuż po 6 grudnia, czyli mikołajkach. Dlatego też klub dla kibiców, przede wszystkim tych najmłodszych, ale i starszych przygotował tego dnia moc atrakcji i prezentów. 

Tradycyjnie już w trakcie meczów polskiej ligi za jedną z bramek znajduje się strefa zabaw dla dzieciaków. W trakcie sobotniego meczu będzie bardzo rozbudowana. Swoje stoiska z atrakcjami i animacjami wystawią takie firmy jak Fun Floor, Mega Klocki, Omega Party. Do dyspozycji najmłodszych fanów Industrii Kielce będzie również ogromny dmuchaniec, który zapewni Bawialnia Kosia. Wszystkie atrakcje są BEZPŁATNE.

Od tego sezonu dla dzieci w wieku 8-15 w aneksie lekkoatletycznym Hali Legionów odbywają się darmowe treningi piłki ręcznej. Prowadzone są one przez doświadczonych instruktorów, którzy na co dzień trenują grupy młodzieżowe. To były zawodnik naszego klubu Piotr Grabarczyk oraz jego żona Katarzyna, która również jest piłkarką ręczną. Chętni muszą mieć ze sobą strój oraz obuwie sportowe, a o resztę zadbają instruktorzy. 

To nie koniec atrakcji przygotowanych dla żółto-biało-niebieskich fanów, którzy 9 grudnia pojawią się w Hali Legionów na meczu Industrii Kielce z Energą Wybrzeżem Gdańsk. W przerwie meczu przeprowadzone zostaną proste i szybkie konkursy, w których wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów i sponsorów klubu. 

O mikołajkową atmosferę zadbają też członkowie grupy motocyklowej „Konecki Pikachu”. Ze względu na pogodę motocykle zostawią w garażach, ale pojawią się w Hali Legionów przebrani za duże maskotki m.in. Pikachu, Pandy, Sonica, Wampirka czy Króliczka. Maskotki oczywiście chętnie zrobią sobie z dziećmi zdjęcie, ale też będą prowadzić zbiórkę pieniędzy, które przekazane zostaną na cele schroniska dla bezdomnych zwierząt w Dyminach. Jak zapewniają członkowie „Koneckiego Pikachu” w tym roku część zebranych datków dodatkowo zostanie przeznaczona na utworzenie paczek świątecznych dla dzieciaków z domu dziecka w Kielcach. Dla wszystkich wspierających akcję przygotowany jest specjalny worek świąteczny z którego każdy będzie mógł się poczęstować różnymi słodyczami. 

Z kolei od godz. 15 w holu głównym Hali Legionów oraz w holu na piętrze odbywać się będą pierwsze targi Iskra Business. Ideą targów jest przede wszystkim prezentacja firm, które na co dzień są partnerami oraz sponsorami naszego klubu. To forma dotarcia z oferowanymi przez te przedsiębiorstwa produktami i usługami do szerszego grona odbiorców. A wydarzenia sportowe są przez fachowców wskazywane jako jeden ze sposobów kreowania dobrego wizerunku marki.

Stąd właśnie zrodził się pomysł ekspozycji firm współpracujących z klubem podczas meczów rozgrywanych w Hali Legionów. Pierwsze tego typu wydarzenie zaplanowano w sobotę 9 grudnia przy okazji spotkania Industrii Kielce z Energą Wybrzeżem Gdańsk. Stoiska rozlokowane będą w holu głównym Hali Legionów oraz w holu na piętrze. Więcej informacji TUTAJ:

Bilety na mecz Industrii Kielce z Energą Wybrzeżem Gdańsk w sobotę 9 grudnia o godz. 16. Bilety dostępne za pośrednictwem portalu www.bilety.kielcehandball.pl, w klubowym sklepiku na parterze Hali Legionów oraz w kasach przed spotkaniem. Będzie to jeden z trzech ostatnich meczów mistrzów Polski przed własną publicznością.