09.01.2024, 15:19
Bilety

Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną

W czwartek 11 stycznia o godzinie 12 rozpocznie się sprzedaż karnetów na drugą rundę sezonu. 

Uprawniał on będzie do wejścia na wszystkie mecze Industrii Kielce w Orlen Superlidze (łącznie z play-offami) oraz na mecze fazy grupowej EHF Ligi Mistrzów. Wzorem lat poprzednich posiadacze karnetów będą mieć pierwszeństwo w nabywaniu wejściówek na spotkania kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Jest to więc ukłon w kierunku posiadaczy karnetów oraz uhonorowanie ich ten sposób. 

Ceny karnetu na drugą rundę przedstawiają się następująco: 

  • w sektorach B, E i pierwszym rzędzie sektora P-E karnet normalny kosztuje 440 zł, karnet ulgowy - 220 zł.
  • w sektorach A, C, D, F karnet normalny kosztuje 370 zł, karnet ulgowy - 200 zł.

Sprzedaż odbywać będzie się w internecie za pośrednictwem strony www.bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepie na parterze Hali Legionów. Na stronie internetowej, gdzie kupować można bilety, w zakładce „Lista wydarzeń” znajdować się będzie możliwość kupna nowego karnetu lub przedłużenia obowiązującego na rundę wiosenną w sezonie 203/2024. 

Ponadto, od tej rundy wprowadzona zostaje możliwość zwalniania swoich miejsc karnetowych i „przekazywanie” tego miejsca wybranej osobie lub zwrócenie jej do otwartej sprzedaży. Jest to idealne rozwiązanie dla tych kibiców, którzy wiedzą, że nie będą mogli pojawić się meczu i zdecydują się, by dane spotkanie z trybun oglądała inna osoba. 

karnety_wiosna_2324