25.01.2024, 09:06
Młodzież

W dniach 26-28 stycznia juniorzy rozpoczną zmagania w 1/8 Mistrzostw Polski [harmonogram]

GRAMY U SIEBIE!!! KIELCE GOSPODARZEM TURNIEJU

O awansie naszej najstarszej młodzieży do drugiej fazy Mistrzostw Polski Juniorów już informowaliśmy tutaj. Dużymi krokami zbliża się moment rozpoczęcia kolejnego turnieju, który tym razem wyłoni zwycięzców w grupie K. Dwie drużyny z najwyższym dorobkiem punktowym awansują do najlepszej ósemki w Polsce. Od najbliższego piątku do niedzieli do kieleckiej hali przy ul. Krakowskiej 72 zjadą się zawodnicy i kibice z Oławy, Piotrkowa Trybunalskiego i Kwidzyna. Nie zabraknie tam również i nas. Trafiliśmy do bardzo mocnej grupy ale na tym etapie rozgrywek nie ma przecież słabych przeciwników.  

Zapraszamy wszystkich pasjonatów piłki ręcznej do kibicowania naszym juniorom. Zapowiada się turniej na bardzo wysokim poziomie sportowym.

W piątek o godz. 18:00 KS VIVE Kielce zmierzy się z drużyną Acana Moto-Jelcz Oława złożoną z zawodników, którzy w minionym sezonie zdobyli brązowy medal w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.

W sobotę o godz. 16:00 naszym przeciwnikiem będzie MTS Kwidzyn, z którym dwa lata temu przyszło nam się mierzyć na tej samej hali w wielkim finale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Wówczas nieznacznie ulegliśmy rywalowi.

Ostatnie spotkanie rozegramy w niedzielę o godz. 12:00 z drużyną MKS Piotrkowianin, która w bieżącym sezonie uczestniczy w rozgrywkach I ligi w grupie C, zajmując aktualnie 9 pozycję.

Szczegółowy harmonogram turnieju znajduje się poniżej.

Harmonogram