29.01.2024, 15:13
News Bilety

Jedź z nami do Paryża i przeżyj świetną przygodę

W lutym po zimowej przerwie na europejskie parkiety wrócą zawodnicy Industrii Kielce. I trzeba przyznać, że zapowiada się pasjonująca walka o zajęcie pierwszych dwóch miejsc w grupie A EHF Ligi Mistrzów, które gwarantują bezpośredni awans do ćwierćfinału tych rozgrywek. Nasz organizuje pobyt fanów w Paryżu, kupować można też same bilety na ten mecz.

Kielczanie - z kibicowskiego punktu widzenia - mają bardzo atrakcyjny kalendarz. Europejskie rozgrywki w tym roku rozpoczną w Hali Legionów 14 lutego o godz. 20.45 przeciwko ekipie z Kilonii. Osiem dni później czeka ich wyjazdowe starcie w Paryżu (22 lutego o godz. 20.45). Przed własną publicznością z norweskim Kolstad Handball zagrają 29 lutego o godz. 18:45, a ostatni pojedynek fazy grupowej przyjdzie im odbyć w Danii z Aalborgiem Handbold 6 marca o godz. 20.45.

Nasz klub organizuje dla kibiców pobyt w stolicy Francji przy okazji pojedynku z Paris Saint Germain. Odbędzie się on w dniach 21-24 lutego. Obejmuje przede wszystkim trzy noclegi w luksusowym  pięciogwiazdkowym hotelu (ze śniadaniem), zwiedzanie miasta, bilety na mecz, a po nim udział w kolacji z drużyną Industrii Kielce. Cena tego pakietu wynosi 649 euro za osobę (w pokoju dwuosobowym). 

Zapisy  oraz szczegółowe informacje uzyskać można u Sebastiana Kozubka, dyrektora sprzedaży i rozwoju biznesu w KS Iskra Kielce - nr tel. +48 578 577 277. 

Istnieje także możliwość zakupu tylko biletu na mecz. To koszt 25 euro za osobę (bez rozróżnienia na bilety normalne i ulgowe). Zapisy u Wiktorii Stępniewskiej pod numerem telefonu +48 539 266 504 lub pod adresem e-mailowym w.stepniewska@kielcehandball.pl. Co ważne, w tym przypadku płatności należy dokonać wyłącznie gotówką w sklepie kibica na parterze Hali Legionów (otwarte w dni powszednie w godzinach 8-16). Zapisy na pojedyncze bilety trwają do 6 lutego. 

Zdobywcy srebrnych medali z ubiegłego sezonu w tym momencie w grupowej klasyfikacji zajmują trzecią lokatę. W dziesięciu dotychczasowych meczach żółto-biało-niebiescy zgromadzili 12 punktów. To tyle samo co drugi Aalborg Handbold i trzy mniej niż liderujący THW Kiel. Z drugiej strony tylko punkt straty do kielczan mają zespoły PSG i OTP Banku Picku Szeged, dwa - RK Zagrzeb, a trzy Kolstad Handball.

Sam tylko układ tabeli pokazuje, że sytuacja jest bardzo wyrównana, a o końcowym rezultacie decydować będą detale.