04.04.2024, 13:01
News Bilety

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Choć data meczu Industrii Kielce z SC Magdeburgiem w 1/4 finału Ligi Mistrzów nie jest jeszcze znana, to my rozpoczynamy już sprzedaż biletów na to spotkanie. 

W tym momencie pewnikiem jest, że Industria Kielce awansowała do ćwierćfinału europejskich rozgrywek, gdzie zmierzy się z SC Magdeburgiem. Wiadomo też, że pierwszy mecz rozegrany zostanie w Hali Legionów 24 lub 25 kwietnia (rewanż tydzień później, czyli 1 lub 2 maja). 

Dzisiaj, czyli w czwartek 4 kwietnia rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz w ramach 1/4 Finału LM z SC Magdeburgiem. Dlatego nie ma co zwlekać i warto tak jak najszybciej zająć  miejsce w Hali Legionów już dziś. Bilety do nabycia na www.bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepie.

Przypominamy, że na to spotkanie nie obowiązują karnety. Ich posiadacze mogą wykupić swoje miejsca do 16 kwietnia. Po tym dniu trafią one do otwartej sprzedaży. 

Dla posiadaczy karnetów bilety w sektorach B, E, oraz w pierwszym rzędzie sektora P-E kosztować będą 70 zł normalny i 50 zł ulgowy. Z kolei w sektorach A, C, D, F, P-D, PF (rzędy 1-5) oraz P-E (rzędy 3-5) kosztować będą 50 zł normalny i 40 zł ulgowy. 

Dla osób nieposiadających karnetu koszt biletu w sektorze B, E oraz pierwszych dwóch rzędach sektora P-E to 140 zł za bilet normalny oraz 90 zł za ulgowy. Natomiast w sektorach A, C, D, F, P-D, P-F (rzędy 1-5) oraz w P-E (rzędy 3-5) bilet normalny kosztuje 110 zł, a ulgowy 80 zł.