05.04.2024, 12:28
News Bilety

Zobacz ćwierćfinał PP i 1/8 mistrzostw Polski. Bilety w sprzedaży

Industria Kielce wraca na polskie parkiety. W następnym tygodniu zagra przed własną publicznością ćwierćfinał Pucharu Polski oraz 1/8 finału mistrzostw Polski. Bilety na oba spotkania są już w sprzedaży.

Po wielkich emocjach i efektownym awansie Industrii Kielce do ćwierćfinału Ligi Mistrzów przyszedł czas na powrót na polskie parkiety. Żółto-biało-niebiescy w następnym tygodniu zagrają w 1/4 finału Pucharu Polski oraz 1/8 finału mistrzostw Polski. 

Najpierw przyjdzie rozegrać pucharowy. Warto podkreślić, że regulamin tych rozgrywek stanowi, że uczestnicy Ligi Mistrzów (czyli Industria Kielce oraz Orlen Wisła Płock) rozpoczynają zmagania właśnie od tej fazy. 

Przeciwnikiem w ćwierćfinale Orlen Pucharu Polski będzie Corotop Gwardia Opole. Początek tego spotkania w środę 10 kwietnia o godz. 18. Natomiast w sobotę 13 kwietnia zawodnicy trenera Talanta Dujshebaeva podejmą w Hali Legionów MMTS Kwidzyn. Będzie to drugie spotkanie w ramach 1/8 finału Orlen Superligi. 

Bilety na oba spotkania są już w sprzedaży. Na sektory B, E i pierwszy rząd P-E bilet normalny kosztuje 30 zł, ulgowy 25 zł. Natomiast na sektory A, C, D, F, P-D bilet normalny kosztuje 20 zł, a bilet ulgowy 15 zł. 

Wejściówki do nabycia poprzez www.bilety.kielcehandball.pl oraz w klubowym sklepie na parterze Hali Legionów w dni powszednie w godzinach 8-16.