10.04.2024, 10:00
News Bilety

Kibicuj Industrii Kielce w Magdeburgu. Rozpoczynamy zapisy na bilety i wyjazd zorganizowany

Klub organizuje przejazd dla kibiców z Kielc do Magdeburga. Kupować też można bilety na to spotkanie. Początek zapisów na wyjazd oraz sprzedaży w czwartek 11 kwietnia o godz. 10.

SC Magdeburg to zespół, który Industria Kielce musi wyeliminować, by wziąć udział w Final Four w Kolonii. Ekipa trenera Benneta Wiegerta jest zresztą dobrze znana żółto-biało-niebieskim i to zarówno zawodnikom, jak i kibicom, bo w ubiegłym sezonie spotkali się z nimi dwukrotnie. Najpierw w czerwcu 2023 roku podczas finału EHF Ligi Mistrzów, a potem jesienią w półfinale IHF Super Globe. Oba te mecze przez nasz zespół zostały niestety przegrane. 

Jednak jeszcze ani razu obie ekipy nie podejmowały się wzajemnie w swoich halach. Najpierw do Hali Legionów przyjadą Niemcy - ten mecz odbędzie się w środę 24 kwietnia o godz. 18.45. Rewanż tydzień później w środę 1 maja, ale o godz. 20.45. 

To drugie spotkanie wyłoni uczestnika Final Four Ligi Mistrzów. Dlatego zachęcamy żółto-biało-niebieskich fanów, by z trybun zobaczyli ten pojedynek. 

Klub organizuje przejazd dla kibiców z Kielc do Magdeburga. Wyjazd zaplanowany jest we wtorek 30 kwietnia późnym wieczorem, a tym samym przyjazd spodziewany jest w godzinach południowych. Powrót do Kielc nastąpi tuż po meczu. 

Cena przejazdu wynosi 265 zł (w tej kwocie ujęte jest już ubezpiecznie). W trakcie zapisów na przejazd autokarem należało będzie podać datę urodzenia. Jednocześnie zastrzegamy, że w przypadku niewystarczającej liczby chętnych wyjazd zorganizowany może nie dojść do skutku.  

Są dwie kategorie biletów na rewanżowe spotkanie w Magdeburgu. W jednej kategorii bilety kosztują 32 euro normalny i 24 euro ulgowy. W drugiej kategorii kosztują 39 euro normalny i 31 euro ulgowy. Płatność tylko w euro (odliczoną gotówką). Bilet ulgowy przysługuje osobie od 6. do 18. roku życia - nie obowiązuje więc dla studentów, emerytów i rencistów. Dzieci poniżej szóstego roku życia wchodzą za darmo, bez gwarancji miejsca siedzącego. 

Zapisywać się na wyjazd oraz kupować bilety można w sklepie kibica w Hali Legionów od czwartku 11 kwietnia od godz. 10 (otwarty w dni powszednie w godzinach 8-16). Można to też zrobić podczas sobotniego meczu z MMTS Kwidzyn w przerwie oraz do 15 minut po ostatnim gwizdku (w kasie w pokoju nr 24). 

Możliwe są także zapisy drogą mailową. Zgłoszenia wysyłać należy na adres w.stepniewska@kielcehandball.pl. W wiadomości należy podać imię i nazwisko każdej zgłaszanej osoby. W przypadku chęci skorzystania z transportu należy także podać datę urodzenia (jest to niezbędne do ubezpieczenia). Możliwa jest także płatność online - za bilet meczowy w euro, za transport w złotówkach. Numer konta zostanie podany w wiadomości zwrotnej.

Jedź z Industrią Kielce do Magdeburga i bądź świadkiem historii!