17.04.2024, 11:23
News

Ostatnia pula biletów na mecz w Magdeburgu w sprzedaży

Dodatkową, ale już ostatnią pulę biletów, udało się pozyskać na rewanżowy mecz ćwierćfinału Ligi Mistrzów Industrii Kielce w Magdeburgu. 

Choć do zakończenia zapisów na bilety na drugi ćwierćfinałowy mecz w Getec Arenie zostały jeszcze trzy dni (termin upływa w piątek), to już wiemy, że do Niemiec pojedzie około pół tysiąca kibiców. Spotkanie w Magdeburgu odbędzie się 1 maja o godz. 20.45.

Ze względu na duże zainteresowanie meczem naszemu klubowi udało się pozyskać dodatkową pulę kilkudziesięciu biletów. Ale są to bilety stojące. Szczegółowe informacje można uzyskać w sklepie kibica na parterze Hali Legionów (czynny w dni powszednie w godzinach 8-16), ale też pod numerem telefonu 539 266 504 i adresem e-mail w.stepniewska@kielcehandball.pl 

Ponadto, przypominamy, że istnieje możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego. Przejazd do Magdeburga zaplanowany jest w dzień poprzedzający mecz, przyjazd w godzinach rannych, a powrót po meczu. Koszt to 265 zł (w tej kwocie jest już ubezpiecznie), przy zapisach należy podać datę urodzenia. 

Zapisywać na bilety można się w sklepie kibica oraz poprzez e-mail (adres jak wyżej). Sklep kibica na parterze hali czynny jest między godz. 8 a 16 w dni powszednie. Zgłaszać online można się do 23:59 w piątek 19 kwietnia. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Pierwszy mecz między Industrią Kielce a SC Magdeburgiem odbędzie się 24 kwietnia o godz. 18.45 w Hali Legionów.