19.04.2024, 08:02
News

Sześć dni do meczu z Magdeburgiem. Ważne informacje organizacyjne

Przedstawiamy ważne informacje organizacyjne przed środowym meczem z SC Magdeburgiem.

Mecz ćwierćfinałowy z SC Magdeburgiem w Kielcach zbliża się wielkimi krokami. W środę 24 kwietnia do ostatniego miejsca na trybunach wypełni się Hala Legionów. Zainteresowanie tym spotkaniem jest tak duże, że bilety sprzedały się bardzo szybko. Będzie to również ostatnie spotkanie w europejskich rozgrywkach, które podopieczni trenera Talanta Dujshebaeva rozegrają przed własną publicznością.

Kolejne na pewno czeka ich na wyjeździe w Magdeburgu. I wszyscy mamy nadzieję, że przyjdzie im pojechać do Niemiec jeszcze raz - na turniej Final Four Ligi Mistrzów. Ale nim do tego dojdzie, trzeba zwyciężyć w ćwierćfinale z laureatem poprzedniej edycji LM SC Magdeburgiem. Początek tego starcia w Kielcach w środę 24 kwietnia o godz. 18.45. 

Ze względu na rangę wydarzenia przygotowaliśmy dla kibiców pakiet informacji. 

  • Spodziewamy się kompletu publiczności. Z tego powodu należy być przygotowanym na zatory podczas wejścia do hali. Dlatego zalecamy przybycie odpowiednio wcześniej, Hala Legionów otwarta będzie od godz. 17. Sklep kibica również otwarty będzie od godziny 17, podobnie kasa oraz punkt wydawania akredytacji prasowych.
  • w pobliżu Hali Legionów zmieniona w dzień meczu zostanie organizacja ruchu. Sugerujemy kibicom, by swoje samochody zaparkowali na parkingach przy ul. Ściegiennego obok Suzuki Areny, przy al. Legionów, przy Kadzielni (wjazd od strony ul. Krakowskiej), obok stadionu przy ul. Szczepaniaka.
  • wewnątrz Hali Legionów dla kibiców przygotowane zostaną punkty gastronomiczne - oferujące m.in. hot dogi, pizzę, gorące i zimne napoje, piwo. Punkty gastronomiczne będą czynne od godz. 17.
  • dla kibiców przygotowane zostaną okazjonalne żółte koszulki. Prosimy, by je założyć, stworzymy tym samym jednolitą żółtą ścianę fanów. Jeżeli rozmiar nie będzie odpowiedni, zachęcamy, by najpierw spróbować wymienić się z jednym z sąsiadów. Jeżeli to nie będzie możliwe, można udać się do jednego z punktów wymiany t-shirtów, które znajdować się będą na końcu korytarza pod sektorem F oraz na parterze w pobliżu stoiska Calimero Cafe. 
  • na każdym z krzesełek znajdą się ulotki informacyjne z przypiętą kolorową folią. Należy oderwać folię i na znak spikera przyłożyć ją do włączonej latarki w swoim telefonie komórkowym - będzie to podczas prezentacji zawodników Industrii Kielce. Folie są różnokolorowe, więc stworzy to piękny efekt.
  • na sektorach D, E, F i P-E przed meczem rozłożona będzie oprawa przygotowana przez kibiców z grupy „Iskra Kielce”. Dla pełnego efektu oprawy, prosimy o wypełnianie ich komunikatów.
  • prosimy o głośny i fanatyczny doping przez całe 60 minut na stojąco!

 

ulotka mecz magdeburg