Vladimir Cupara odwiedził Halę Legionów!
02.02.2018, 12:00
News Poza boiskiem

Vladimir Cupara odwiedził Halę Legionów!

W minioną środę, 31 stycznia, na wieczornym treningu zespołu PGE VIVE Kielce pojawił się sympatyczny gość. Naszą drużynę odwiedził nowy zawodnik, Vladimir Cupara, który klubową koszulkę z numerem 76 przywdzieje już w przyszłym sezonie. Serbski bramkarz obecnie występuje w hiszpańskim Abanca Ademar Leon, a do Kielc przyjechał specjalnie, by zapoznać się z nowymi kolegami. Relację wideo z pobytu Vladimira Cupary w Hali Legionów przygotowała telewizja klubowa. Materiał można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Serba oprowadza po hali jego reprezentacyjny kolega, Darko Djukić. Skrzydłowy rozpoczyna wycieczkę od jednego z najważniejszych miejsc Hali Legionów, czyli tajemnego Pokoju Maserów, w którym klubowi fizjoterapeuci, Tomasz Mgłosiek i Robert Dziwoń, stawiają chłopaków na nogi po ekstremalnym wysiłku podczas meczów.

- To jest Messi - Djuka wskazuje dłonią Roberta, wiecznie uśmiechniętego masera o wzroście argentyńskiego napastnika, który akurat międli plecy jednego z zawodników.

- A to Tomek - dłoń Djuki wędruje ku potężnemu fizjoterapeucie o kamiennej twarzy.

- Drago mi je - mówi Vladimir w swoim języku, a Tomek odpowiada w sympatycznym salucie powitania.

- To po serbsku! - śmieje się Djuka, który wie, że już niedługo bramkarz tak, jak każdy inny zawodnik dołączający do szeregów żółto-biało-niebieskich, będzie musiał nauczyć się polskiego.

Następnie panowie udają się do szatni, gdzie Djuka pokazuje gościowi swoją szafkę.

- A obok jest wolne, jeśli chcesz, możesz mieć szafkę koło mnie - uśmiecha się skrzydłowy, po czym najkleja na froncie kawałek taśmy i podpisuje ją nazwiskiem Cupary - Dawaj, od razu zrobimy rezerwację!

Darko prowadzi kolegę do sklepu kibica, gdzie zawodnicy chwilę rozmawiają, a Vladimir wyjaśnia, dlaczego zdecydował się wybrać właśnie nasz klub. Zachęcamy do obejrzenia całego materiału na naszym kanale YouTube.

Vladimir Cupara z wizytą w Hali Legionów