17.05.2009, 18:50

Wenta: - Szukamy szansy w Płocku

Fleming Oliver Jensen: - Przy wyniku 15:15 mieliśmy swoją szansę, przestrzeliliśmy karnego i dwie kontry. Myślę, że w obu zespołach dobrze spisali się bramkarze, szczególnie w pierwszej połowie kielecki. Nic się nie stało, bo teraz wracamy do Płocka i będziemy gospodarzami.

Bogdan Wenta: - Szczegółowo obejrzałem wczorajsze spotkanie. Była taka sama sytuacja, że przy wyniku na styku w drugiej połowie nie rzuciliśmy karnego, kontry, Płock odjechał. Dziś był to dla nas mecz ostatniej szansy i wygraliśmy ale nadal na niektórych pozycjach graliśmy nierówno. Bardzo dobra była postawa obu bramkarzy. Zdawałem sobie sprawę, że Knudsenowi po takiej przerwie będzie brakowało sił. Bardzo istotne bramki rzucił Kamil Sadowski, wziął w pewnym momencie ciężar gry na siebie. Musi nastąpić jednak poprawa gry u kilku innych zawodników. Zbyt chaotycznie graliśmy w przewadze, będziemy musieli zwrócić na to uwagę. Będziemy szukać swojej szansy w Płocku, mogę obiecać, że walczyć będziemy jak się tylko da.

Patryk Kuchczynski: - Wczorajszy mecz był bardzo trudny, nie wszyscy psychicznie wytrzymali. Dziś musieliśmy wygrać, ale podjęliśmy wielką walkę, mocniejszą niż wczoraj i zwycięstwo było po naszej stronie. Wisła przyjechała do nas i raz wygrała, teraz mu jedziemy do nich i zrobimy wszystko, by zwyciężyć. Dla niektórych są to pierwsze mecze o tak wielką stawkę i mam nadzieję, że przez najbliższe dni zdadzą sobie sprawę, że trzeba grać w nich tak jak w pozostałych meczach tego sezonu.