24.08.2008, 21:31

Drugie miejsce w Dzierżoniowie

Vive - Mieszkow Brześć 21:25 (10:10) Vive: Kubiszewski, Kotliński - Bartczak 4, Chodara 1, Zydron 3, Stankiewicz 1, Żółtak 1, Rosiński 4, Krieger 2, Konitz, Zaremba 4, Podsiadło 1

W słabszym funkcjonowaniu kileckiej obrony można dopatrywac się przyczyn porażki z Mieszkowem. Białorusini często zbyt łatwo dochodzili do sytuacji rzutowych. O ile jeszcze w pierwszej części spotkania Vive było równie skutecznie w ataku co rywale, to w drugiej połowie sytuacja była już inna. Po ośmiu minutach gry Mieszkow wygrywał 13:18.
Indywidualne wyróżnienie otrzymał Kazimierz Kotliński uznany najlepszym bramkarzem turnieju.
Zaraz po meczu finałowym zespół wyruszył w drogę do Kielc. Już od czwartu grę Vive będzie można zobaczy w Kielcach- zaczyna się Kielce Cup !