Vive juz w półfinale

Vive-Azoty Puławy 24:16 (12:10)
Vive:
Kubiszewski, Kotliński, Rosiński 1, Konitz, Zaremba 1, Sadowski 2, Gawecki 1, Podsiadło 3, Krieger 2, Żoltak, Stankiewicz 3,Bartczak 2, Chodara 4, Zydroń 3

Kielczanie byli stroną dominującą w pojedynku dwóch zespołów ekstraklasy. Szczególnie pochwalić można bramkarzy naszego zespołu- broniącego w pierwszej połowie Marka Kubiszewskiego i w drugiej Kazimierza Kotlińskiego. Łącznie z przebiegu całego spotkania mieli skuteczność na poziomie 50%.

Vive- Budevnik Brovary 14:14 (8:9)
Vive:
Kotliński, Kubiszewski, Rosiński 1, Konitz 2, Zaremba 3, Podsiadło 2, Krieger, Żoltak 2, Stankiewicz 1, Bartczak 1, Chodara 2, Zydroń 2

Obie drużyny postawiły w tym meczu na obronę co widoczne jest po końcowym wyniku. Szczególnie w drugiej części meczu padało niewiele bramek (połowa trwa 20 minut). W pierwszej części meczu o jedną, góra dwie bramki lepsi byli ukraińcy, po zmianie stron prowadzili kielczanie. Ciekawa była końcówka. Vive prowadziło 14:13, rywale na kilkanaście sekund przed końcem wyrównali, ale i nasz zespół miał czas na zdobycie zwycięskiej bramki. Nerwowa końcówka nie dała jednak zwycięstwa.