Vive II wygrywa

1 liga męska, gr. B Vive II Kielce - Norgips Gwardia Opole 37:28 (21:12)
Vive II:
Kuczyński, Latos - Bartczak 9, Chodara 7, Jeżewski 5, Mochocki 5 (3), Rosiak 4, Smołuch 2, Kwieciński 2, Sa-dowski 2, Gawęcki 1, Misiewicz, Trojanowski

Kielczanie bardzo dobrze rozpoczęli sobotnie spotkanie. Już po kilku minutach, znakomitej grze obronnej, skutecznemu w bramce Kuczyńskiemu i wykańczanych kontrach przez Chodarę i Bartczaka Vive prowadziło 7:1. W ataku pozycyjnym również było dobrze a skutecznością imponował Jeżewski. Po kilkunastu minutach goście nieco się pozbierali, potrafili zdobywać bramki i przewaga Vive już nie rosła. Jeszcze w końcówce tej części meczu Vive pokazało klasę rzucając 5 bramek z rzędu. Do 10 minuty drugiej połowy spotkania Vive było zespołem zdecydowanie lepszym. Dopiero wtedy goście doslzi do słowa doprowadzając ze stanu 26:16 na 26:21. W zespole Vive grali już rezerwowi, ponieważ trener T. Strząbała dał pograć wszystkim zawodnikom.

2 liga żeńska Vive II Kielce - Ochota Warszawa 41:24 (19:10)