UKS Olimp Grodków- Vive Kielce  35-32 (17-18)
Olimp:
Białożyt 8, Pasławski 1, Bujak 7, Sołtys 4, Górny 1, Kostrzewa 14;
Vive: Latos, Brzdąk, Budniak; Płodzik 2, Pawłowski 4, Matuszewski, Malinowski 5, Kręcikij 6, Trojanowski 2, Dylewicz 3, Zawada 8, Siwek 2;

Już przed tym meczem wiadome było, że kielczanie zajmą pierwsze miejsce w grupie.
Wynik dzisiejszego spotkania na pewno można by uznać za niespodziankę, ale jedynie jeśli brałoby się pod uwagę sam końcowy rezultat, pomijając skład Vive dziś wystawiony do gry. A trener Tomasz Strząbała dał dziś odpocząć wszystkim podstawowym zawodnikom- z pierwszego składu był jedynie bramkarz. Trzeba oczywiście powiedzieć, że i szkoleniowiec z Grodkowa dał pograć wszystkim swoim podopiecznym.
Mecz był bardzo wyrównany, przez całe spotkanie żadna drużyna nie miała wyraźnej przewagi i tylko na początku obu połów róznica bramkowa zwiększyła się do czterech bramek- w pierwszej połowie Vive wygrywało 4:8 (9 minuta), w drugiej Olimp prowadził 26:22 (41 minuta). O ile w pierwszej części meczu drużyna prszegrywajaca zdołała doprowadzić do remisu, o tyle w drugeij części meczu Vive nie dało rady zniwelować przewagi przyjezdnych. Było blisko, bo w 50 minucie było już tylko 29:28 dla Olimpu, ale po kilku nieskutecznych rzutach Vie przegrywało już 32:29 a pod koniec nawet 35:30.

Kraszak Biała Podlaska- Warszawianka Warszawa 24-32 (8-11)

Kraszak: Chwedczuk  3, Ciok  7,Lewandowski  1, Makaruk  4, Parafiniuk  2,  Prokopiuk  4, Aleksandrowicz, Franczuk, Fryc  3;
Warszawianka: Bulej  , Gniadek  , Kasprzak  , Krawiecki  3, Lemański  1, Monikowski  1, Słopownik  , Sobczyk  , Stepczyk  2, Szczygieł  7, Szmulik  3, Woynowski  10, Kalicki  5;