Jest drugie zwycięstwo

Vive Kielce- UKS Kraszak Biała Podlaska 38:20 (21:13)
Vive: Brzdąk, Latos, Budniak; Płodzik 1, Pawłowski 2, Malinowski 2, Arendarski 5, Gawęcki 8, Kręcikij 1, Podsiadło 8, Dylewicz, Chodara 3, Sadowski 6, Juszczyk 2;
Kraszak: Michalczuk, Chweldyczuk 2, Lewandowski 3, Parafiniuk 2, Utka, Prokopiuk 3, Kiercieszenko, Fryc 5, Makaruk 2, Sidoron 1, Aleksandrowicz, Ciok 2;

Jedynie poczatek dzisiejszegpo spotkania przyniósł przewagę przeciwnika. Vive spotkanie zaczęło słabo a przeciwnikom prawie wszystko wychodziło. Dlatego w 8 minucie ku zaskoczeniu widzów przyjezdni prowadzili 2:6. Stan rzeczy szybko się zmienił. Po wskazówkach trenera T.Strząbały Vive zaczęło grać "swoje". Przewaga bialczan szybko topniała i w 17 minucie był już remis- 9:9. Na tym się nie skończyło, Vive dobrze grało w obronie, udanie interweniował Marcin Brzdąk a w ataku skuteczni byli Gawęcki, Arendarski. W 23 minucie było już 15:10, w 27- 19:11.
Druga połowa to dalsza przewaga kielczan. Dużo rzucał Sadowski, a zaledwie po kilku minutach na parkiet zaczęli wchodzić kolejni zawodnicy z ławki. W 43 minucie było 30:15, w 47 po golach Podsiadły- 33:17. Ostatnie 10 minut Vive grało już zmiennikami, a mimo to Kraszak nie dawał rady zmniejszać strat.
Po tej wygranej Vive jest już pewne gry w półfinale turnieju finałowego MPJ.

KS Warszawianka- Olimp Grodków 43:33 (25:17)

Warszawianka: Bulej   1, Gniadek  1, Kasprzyk  3, Krawiecki  4, Monikowski  3, Skawiński,  Słopownik,  Sobczyk  ,Szczygieł  12,Szmulik  5,Woynowski  12,Kalicki  2,

Olimp: Białożyt  5, Bujak  5, Bujak  , Chomątowski  ,Górny  5, Kostrzewa  14, Pasławski  ,Sołtys  ,Suluk  ,Śleziak  ,Wolak  ,Wójtowicz  , Zych  4