Vive Kielce- Wisła Sandomierz 36:21 (19:14)
Vive:
Budniak, Latos; Płodzik 3, Pawłowski 1, Arendarski 4, Gawęcki 7, Kręcikij 2, Podsiadło 6, Malinowski 2, Kwieciński 3, Sadowski 5, Zawada 1, Juszczyk 2;
Wisła: Sochacki, Jagielski, Dragan; Dzieciuch 2, Szklarski 2, Staszczyk, Tomczyk 2, Przytuta 1, Kamys 5, Zioło 5, Stolarski, Mazur 1, Kwiatkowski 3;

Przewaga naszego zespołu była widoczna od samego początku. Zaczęliśmy od dwóch bramek Gawęckiego, jednej Podsiadły i wyniku 3:0. Później mecz się nieco wyrównał, aż w końcu zaczęło dochodzić do identycznej sytauacji jak wczoraj. Najpierw było 10:5 dla Vive, a chwile potem tylko 9:11. Momenty dekoncentracji bardzo źle wpływały na naszą przewagę. Na szczęście na zniwelowanie przewagi do wiecej niż dwóch bramek Wisły nie było stać, w 22 minucie było już 15:10. Druga połowa rozpoczęła się od pięciu bramek Vive- czterech Arendarskiego i jednej Gawęckiego, po których prowadziliśmy już 24:14. W 44 minucie prowadzenie było jeszcze okazalsze- 28:16, a na sam koniec meczu było nawyższe w meczu.

Kusy Kraków- Wisła Płock 24:35 (11:18)
Kusy: Mastalerz, Górski, Garmulewicz; Klimek, Miodowskim Fiutek 3, Bielec, Krawczyk 9, Mularczyk 3, Ćmil 2, Świerczek;
Wisła: Wojciechowski, Witkowski, Wysocki; Kaźmierkiewicz, Kołosowski 5, Domżalski 1, Sokołowski 5, Walaszek 4, Piórkowski 5, Jabłoński 1, Kwiatkowski 6, Lampowski 1, Jędrzejewski 1, Szczepański 6;