27.11.2004, 23:00

I w Białej wygrali !

Vive II: Budniak, Kuczyński, Bystram;  Mróz 2, Janyst 6, Kubiec 4, Mochocki 3, Podsiadło 11, Trojanowski 1, Jeżewski, Budkowski, Adamczyk 6, Juszczyk, Nikulenkov 6;

Już W 8 minucie spotkania nasi zawodnicy zaczynali pokazywać, że są lepsi. Prowadzili dwoma bramkami a skuteczni byli Dima Nikulenko i Piotra Adamczyk. Później dobrze w bramce miejscowych zaczął się spisywać Kubiszewski a w polu Nikulenkov zaczął być indywidualnie kryty. Na pięć minut przed koncem tej części spotkania Akademicy wyszli na prowadzenie- 15:13. Nasi zawodnicy mieli problemy z rzutami karnymi, których w tej połowie nie wykorzystali trzech!
Z początkiem drugiej połowy przychodzi dobra gra Vive, bramki Podsiadły, Janysta i Vive II wychodzi na prowadzenie. Następne uderzenie podopiecznych trenera Strząbały jest już zbyt dużym ciosem dla AZSu. Trzy bramki z rzędu sprawiają, ze prowadzimy już 28:23, 7 minut późiej już 32:26 i losy spotkania były przesądzone. Rewelacyjnie zagrał w tej części spotkania Podsiadło zdobywając aż 10 bramek! W bramce Vive II pojawił się Przemysław Bystram, brat Andrzeja z pierwszego zespołu. Po długim oczekiwaniu w końcu pojawił się też Tomasz Jeżewski, wcześniej borykajacy się z kontuzją i zawieszeniem.