29.10.2004, 20:58

Wygrały w Słupsku !

Słupsk Słupsk- Vive Kielce 23:26 (10:13).
Vive: Bator, Umańska - Czerwińska 8, K. Drogosz 6 (2), Sęktas 5, L. Drogosz 4, Kopertowska 2, Wcześniak 1, P. Rutka, Kabała, A. Rutka.

Gospodynie były faworytkami meczu i swoje aspiracje na punkty z Vive udowodniły już w pierwszych minutach, kiedy szybko objęły prowadzenie dwoma bramkami (7:5 po kwadransie gry). Na szczęśćie w kolejnych minutach podopieczne trener Ewy Kruk nabrały skuteczności i wyszły na prowadzenie, nawet czterobramkowe. Ostatecznie pierwszą część spotkania wygrały trzema trafieniami.

Poczatek drugiej połowy wskazywał na łatwe zwycięstwo Vive, bowiem kielczanki prowadziły już 18:12. Za wcześnie myślały jednak, że zwycięstwo jest już pewne i po błedach Vive gospodynie zmniejszyły straty do jednej bramki (18:19). Końcówka należała jednak do Vive,  nasze szczypiornistki prowadziły już nawet sześcioma trafieniami.