14.03.2004, 20:21

Zwycięstwo!!!

Ale już po niespełna 3 min. zespół Śląska doprowadza do remisu (7 min. 3-3). Następuje okres bardzo wyrównanej gry z obydwu stron , (bramka za bramkę). Najczęstszym wynikiem na tablicy jest rezultat remisowy i tak: w 10min. 5-5, w 13min. 6-6, w 16min. 7-7, w 17min. 8-8. Od 18 minuty inicjatywę przejmują zawodnicy z Wrocławia, którzy uzyskują w 22min. 3 bramkową przewagę nad KS VIVE. (12-9). Znów następuje lepszy okres gry kielczan, którzy w 25min. doprowadzają do kolejnego w dzisiejszym spotkaniu remisu 12-12. Pierwsza połowa meczu kończy się wynikiem 14-13 na korzyść WKS ŚLĄSK.

II-ga połowa rozpoczyna się od celnego rzutu gospodarzy, w 33min. kolejny remis 15-15 ale Śląsk walczy z determinacją i w 36min. 18-16. W 42min. notujemy ostatni remis w tym spotkaniu 18-18. Teraz następuje okres kapitalnej gry kielczan , szczelna obrona, rozważna gra w ataku pozycyjnym, zdobywamy 8 bramek z rzędu. W 52 min. mamy wynik 25-18 dla zespołu VIVE. W tym momencie można powiedzieć , że już po meczu. To kielczanie dyktują warunki gry a gospodarze nic nie mogą zmienić. Spotkanie kończy się wynikiem 29-21 dla VIVE.