10.03.2004, 22:08

SPR STAL MIELEC-VIVE KIELCE 19-36 (11-15)

2000 tysiące kibiców przybyło do Hali w Mielce aby obejrzeć drużynę Mistrza Polski. Nie zawiedli się nasz zespół pokazał, że potrafi grać w piłkę ręczną . Jednak pierwszą bramkę zdobywają gospodarze w 1 min. 1-0. Teraz to nasz zespół zdobywa kolejne bramki w 7 min. 1-4. Kolejne minuty to nadal inicjatywa Kielc, zespół zdobywa 7 bramek tracąc 2 i w 16 min. wynik 3-11. Kolejne minuty to bramka za bramkę 20 min. 5-13. Teraz następuje okres nonszalanckiej gry w wykonaniu naszego zespołu a gospodarze przy ogłuszającym dopingu publiczności zmniejszają przewagę i pierwsza połowa kończy się wynikiem 11-15.

Otrzymane w szatni wskazówki są widoczne od pierwszych minut drugiej połowy. To nasz zespół zdobywa bramki i w 35 min. 12-19. Nadal trwa okres dobrej gry naszego zespołu. Solidna obrona, kontry i w 39 min. 13-22. a przewaga ciągle rośnie. Okres gry w wykonaniu kielczan jest widowiskowy (wrzutki, kontry) w 49 min. 16-29, 52 min. 17-30, 55 min. 18-33. Mecz kończy się wynikiem 19-36. Miejscowi kibuce na stojąco dziękują za dobry pokaz piłki ręcznej. Była to udana promocja naszej dyscypliny w mieście gdzie w latach 70-tych był zespół przodujący w lidze polskiej.