14.02.2004, 01:08

WARSZAWIANKA - VIVE 25 - 38 (10-19)

Do tego momentu nasi piłkarze uszczelnili grę w obronie i zawodnicy warszawianki stracili koncepcje gry. Sześć bramek zdobytych z rzędu przez naszych zawodników i wynik na świetlnej tablicy widniał 8 – 15.

Na przerwę nasz zespół schodził do szatni z przewagą 9 bramek.

Po przerwie nasi zawodnicy dorzucili jeszcze kilka bramek i grali spokojnie mając na uwadze bardzo trudne spotkanie w środę z Wisłą Płock. Mecz zakończył się wynikiem 38 – 25 dla naszego zespołu. Ostatnią bardzo efektowną bramkę prawie z połowy boiska rzucił Karol Bielecki. Trzynaście bramek przewagi uzyskane na boisku piątej drużyny ekstraklasy ma swoją wymowę.

Bramki zdobywali:

Warszawianka: Obrusiewicz 9, Anuszewski 4, Wolski 3, Przybylski 3, Czertowicz 2,Korus 2, Kłosowski 1, Degtiarow 1, Petliński, Waśko.

VIVE: Nowakowski 10, Bielecki 9, Wasiak 6, Kliszczyk 4, P Sieczka 3, Hiliuk 2, Litowski 2, Kuchczyński 1, Bystram 1, Grabarczyk, J. Sieczka.

Sędziowali: Piotr Bręk (Gniezno) i Piotr Chudzicki (Poznań)

Widzów : 200 w tym około 150 z Kielc.