30.01.2004, 13:22

DRUGA WYGRANA KS VIVE!!!!

W dalszej części spotkania do 11 min. na parkiecie można zaobserwować bardzo wyrównane spotkanie , na tablicy wyników najczęściej pojawia się remis. Od 12 minuty nasz zespół ponownie przejmuje inicjatywę i zdobywa 3 bramkui z rzędu (Bielecki i dwa razy Kuchczyński), w 15 min. 11 - 8, przewaga kielczan trwa do 17 min. Od tego momentu KS VIVE  przeżywa "przestój". Próby gry indywidualnej przede wszystkim K.Bieleckiego, P.Sieczki i J.Hiliuca powodują , że gospodarze zdobywają aż 8 bramek i w 29 minucie prowadzą różnicą 5 bramek (13-18). Ostatnią bramkę w pierwszej połowie rzuca P.Sieczka kończąc ją wynikiem 14-18.

II-ga połowa spotkania to pokaz dobrej gry naszego zespołu, agresywna gra w obronie i bardzo dobra postawa w bramce J.Tkaczyka, szybkie kontry powodują , że przewaga gopspodarzy maleje z minuty na minutę. W 36 min. po rzucie J.Hiliuca wynik 19 - 19. Teraz KS VIVE przejmuje inicjatywę na parkiecie i tak w 42 min. 24-22, 46 min. 27-22. W tym momencie trener D.Waszkiewicz daje szansę młodszym zawodnikom, na boisku pojawia się Ł.Janyst i P.Podsiadło. Przewaga kielczan utrzymuje się do końca spotkania, które kończy się wynikiem 31-27.

Wyjazd na dwa spotkania do drużyny BANIK Karvina pod względem szkoleniowym należy uznać za udany.