Invest Secure Sp. Z o.o. Sp. K.

Invest Secure to miejsce, gdzie dyskrecja jest Biblią, a zyski liczone są w wielu zerach.

Rodzina to skarb, a kapitał najlepiej trzymać w rodzinie

Dbamy nie tylko o to, aby był on skutecznie zarządzany i optymalizowany, ale też, aby płynnie przechodził z pokolenia na pokolenie. Wiemy również, jak ważny jest czas osób zamożnych. Dlatego równie skutecznie pomagamy Państwu inwestować, jak i oszczędzać Państwa cenny czas, koszty i podatki.

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finansach, ale baliście się zapytać

Tym właśnie jest Invest Secure – źródłem sprawdzonej wiedzy na wszelkie tematy związane z pomnażaniem, sukcesją i ochroną majątku. Wiemy, jak cenny jest czas osób zamożnych. Dla tego równie skutecznie pomagamy inwestować, jak też oszczędzać czas, wspierając Państwa w dowolnie wskazanych aspektach prawnych i finansowych związanych z zarządzanym majątkiem. Naszą ambicją jest stać się dla Państwa partnerem, który zaufanie zdobył skutecznością i dyskrecją.

Jest milion powodów, aby nam zaufać albo nawet kilka milionów 

Wierzymy, że przez wiele lat każdy z nich może efektywnie pracować dla dobra Państwa, dobra Państwa rodzin oraz następnych pokoleń. Invest Secure to nie anonimowi doradcy czy pracownicy instytucji finansowych. Jesteśmy niezależni, ale przez to jesteśmy też faktycznie odpowiedzialni. Nasze sugestie sygnujemy własnymi nazwiskami i własnymi twarzami. I robimy to skutecznie, czego dowodzi rozwój firmy.

Usługi, które świadczymy dla Państwa

  • IS Venture Capital
  • IS Rent
  • Inwestycje kapitałowe
  • Inwestycje w nieruchomości
  • Reprezentacja i wsparcie prawne
  • Obsługa prawna firm
  • Planowanie spadkowe i sukcesja
  • Strategiczny coaching biznesowy

Są w naszym zespole inwestorzy, menadżerowie, przedsiębiorcy oraz doradcy inwestycyjni i doradcy klienta z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Oprócz pracy i swoich rodzin uwielbiamy sport - zacieramy ręce, gdy spadnie pierwszy śnieg, bo można już wyjąć naostrzone narty na światło dzienne, a gdy wiosną pojawi się słońce, prześcigamy się, kto pierwszy wyciągnie zakurzoną piłkę z zakamarków domu lub przygotuje swój rower do sezonu. Od razu cyfry się w głowie pojawiają, gdy tylko usłyszymy o rywalizacji sportowej, typowaniu wyników rozgrywek lub kto z nas będzie miał najlepszy wynik we Wrocławskim Biegu Firmowym, w którym to kolejny już rok bierzemy czynny udział.

Jesteśmy tu z Wami, bo podobnie jak Wy jesteśmy fanami sportu, bo chcemy wspierać młodych i patrzeć, jak rosną kolejni mistrzowie, bo chcemy przebywać wśród takich Wy i budować z Wami relacje biznesowe, ciesząc się z wyników klubu. Sport i Biznes J

 

Miasto: Wrocław
Kod Pocztowy: 53-030
Ulica:

ul. Życzliwa 23/1

Telefon: +48 796 440 115
Faks:  
Strona Internetowa: www.investsecure.pl
E-mail: biuro@investsecure.pl