PEREKO

PEREKO to marka kotłów produkowana przez firmę Envo sp. z o.o. już od 2002 r. W tym czasie sprzedaliśmy kilkaset tysięcy produktów. Wiedza, doświadczenie oraz szereg procesów certyfikujących pozwoliły nam w sposób elastyczny dopasować się do aktualnie obowiązujących trendów i tym samym zaproponować szeroką gamę urządzeń grzewczych spełniających wymagania każdego użytkownika. Oferta nasza to zarówno kotły zasypowe (z ręcznym podawaniem paliwa), podajnikowe (z automatycznym podawaniem paliwa), zaś wszystkie kotły spełniające nowe wymagania 5. klasy emisji oraz Ekoprojektu (posiadają certyfikat ecodesign).

Dbamy o to, aby nasze urządzenia grzewcze były zbieżne z potrzebami klienta. Dlatego stale udoskonalamy linie podstawowe, ale też wykonujemy produkty na specjalne życzenie Klientów.
Ostatnie lata, to czas wyzwań, zintensyfikowanej pracy, testów oraz wdrożeń. W myśl zmieniających się przepisów prawa, ale przede wszystkim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, jak również potrzebom rynkowym wciąż, opracowujemy coraz to nowsze i innowacyjne produkty. Nie kopiujemy i staramy się być wciąż zauważalni. Opracowujemy rozwiązania na miarę XXI-w. Dajemy alternatywę, która w porównaniu z konkurencją staje się nad wyraz atrakcyjnym rozwiązaniem. Ażeby nie pozostać gołosłownym w naszych zapewnieniach, w roku 2018 wprowadziliśmy do sprzedaży rewolucyjne urządzenie, jakim jest Kocioł Indukcyjny serii TT.
Nie osiadamy na laurach. Wciąż opracowujemy coraz to nowsze urządzenia grzewcze i ulepszamy te, będące już w sprzedaży. Projektując, badając i wdrażając nowe rozwiązania, kierujemy się trzema głównymi założeniami: bezpiecznie, ekologicznie i ekonomicznie.

Miasto: Starachowice
Kod Pocztowy: 27-200
Ulica: Eugeniusza Kwiatkowskiego 43
Telefon: +48 41 389-71-00
Faks: +48 41 389-71-01
Strona Internetowa: www.pereko.pl
E-mail: @pereko.pl