29.11.2021, 15:55
News Poza boiskiem

Powtórka z rozrywki: leć z nami do Porto!

Po wielkim sukcesie wycieczki do Barcelony, KS Vive Handball S. A. oraz projekt JoinBertus organizują kolejny wyjazd sponsorów i kibiców wraz z drużyną Łomża Vive Kielce na mecz Ligi Mistrzów. Tym razem kierunek Porto. Moc niesamowitych wrażeń – nie tylko sportowych – gwarantowana!

Degustacja wina, pokaz portugalskiego tańca Fado, zwiedzanie miasta, rejs statkiem po rzece Douro – to tylko niektóre z atrakcji wyjazdu do Porto, który szykujemy dla sponsorów i kibiców drużyny Łomża Vive Kielce w grudniu. Punktem głównym wycieczki będą: mecz Ligi Mistrzów z drużyną FC Porto oraz wspólna kolacja z zespołem po meczu. Atrakcje? Na najwyższym poziomie. Wrażenia? Niezapomniane! Zapraszamy wszystkie chętne osoby do zapisów na „Podróż życia do Porto”, której szczegóły przedstawiamy poniżej.

Podróż życia do Porto

Termin: 08-10.12.2021 r.

W programie m. in.:

  • przelot czarterem Katowice – Porto – Katowice wraz z drużyną Łomża Vive Kielce,
  • dwa noclegi ze śniadaniem w luksusowym hotelu w Porto,
  • mecz Ligi Mistrzów: FC Porto – Łomża Vive Kielce (czwartek, 09.12.2021r.; godz. 19:45 lokalnego czasu),
  • wyjątkowa wspólna kolacja z drużyną Łomża Vive Kielce po meczu,
  • zwiedzanie miasta Porto, rejs statkiem po rzece Douro, pokaz tańca Fado, degustacja lokalnego wina,
  • niesamowite emocje i wspomnienia na całe życie!

Cena uczestnictwa: 800 EUR + 23% VAT

Zgłoszenia: Sebastian Kozubek, mail: s.kozubek@kielcehandball.pl, kom.: +48 578 577 277

do piątku, 3 grudnia, do godz. 16:00

Tak było w Barcelonie!

Uwaga! W związku z obostrzeniami obowiązującymi w Portugalii każdy z uczestników będzie musiał przed wylotem (na własny koszt) wykonać obowiązkowy test na Covid-19, który jest niezbędny do wjazdu na teren Portugalii. Program wycieczki przygotowany jest we współpracy z miejscowymi organizatorami posiadającymi pełną wiedzę na temat panujących w Portugalii warunków sanitarnych. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 578 577 277. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat wyjazdu.