KARNETY 2023/2024

Sezon 2023/2024 zwiastuje kolejną dawkę niesamowitych sportowych emocji razem z drużyną Industria Kielce. Nie przegap szansy i zajmij swoje miejsce w Hali Legionów!

Dystrybucja karnetów na sezon 2023/2024 rozpoczęła się 8 września z powodu zachodzących w Klubie zmian właścicielskich. Od tego momentu osoby przedłużające karnety z sezonu 2022/2023 oraz osoby po raz pierwszy nabywające wejściówki stałe na mecze Mistrzów Polski mogą kupować je stacjonarnie w sklepiku klubowym na parterze Hali Legionów oraz przez Internet na stronie www.bilety.kielcehandball.pl.

Przede wszystkim, karnety upoważniają do wstępu na wszystkie domowe mecze drużyny Industria Kielce w sezonie 2023/2024, obejmujące rozgrywki ORLEN Superligi (wraz z fazą play-off), ORLEN Pucharu Polski (mecz ćwierćfinałowy) oraz fazy grupowej Ligi Mistrzów. W przypadku awansu naszej drużyny do kolejnych rund EHF Champions League, karnet gwarantuje pierwszeństwo wykupu biletów na kolejne mecze.

By uhonorować i docenić stałych posiadaczy karnetów, zdecydowano, że przedłużający ubiegłoroczne wejściówki stałe otrzymają 10 procent zniżki. Podobnie jak w sezonie 2022/2023, Klub oferuje także karnety na poszczególne rundy w systemie "jesień-wiosna". Szczegółowy cennik znajduje się na grafie poniżej. 

Przedłużenie karnetów możliwe jest do dnia 20 września do godziny 16.00. Po tym czasie niewykupione karnety trafią do ogólnodostępnej sprzedaży, która zakończy się w czwartek 21 września o godz. 16.00.

Już teraz wiemy, że w fazie grupowej Ligi Mistrzów żółto-biało-niebiescy rozegrają ekscytujące starcia z francuskim PSG, niemieckim THW Kiel czy węgierskim OTP Bank Pickiem Szeged. Wiele będzie się działo również na krajowym podwórku. Industria Kielce rozpocznie kampanię, której celem będzie dwudzieste pierwsze Mistrzostwo Polski w historii Klubu. Rywalizacja o złoty medal rozegra się w tym roku w finale fazy play-off do dwóch zwycięstw. Kielczanie spróbują także odzyskać Puchar Polski po dwóch latach przerwy. 

Po zakup karnetów zapraszamy do klubowego sklepu, który znajduje się w Hali Legionów. Wejściówki będzie można nabyć także przez Internet na stronie www.bilety.kielcehandball.pl. Sklepik klubowy od poniedziałku 11 września do piątku 15 września (za wyjątkiem środy, która jest dniem meczowym) czynny będzie w godzinach od 8.00 do 18.00. 

24_cennik