23.03.2022, 20:10
Młodzież

Ostatni tydzień zapisów do Akademii #viveKIDS

Tylko do czwartku, 31 marca, trwać będzie nabór do drugiej edycji specjalnych treningów dla najmłodszych adeptów piłki ręcznej w ramach Akademii #viveKIDS. Zachęcamy do zapisów!

Akademia Piłki Ręcznej #viveKIDS to najnowsza inicjatywa Klubu Sportowego Vive Kielce, umożliwiająca początek przygody z piłką ręczną dzieciom już od 4. roku życia. Pierwsza edycja treningów wystartowała w listopadzie 2021 roku i okazała się wielkim sukcesem. Listy chętnych błyskawicznie zapełniły się do ostatniego miejsca, a w odpowiedzi na kolejne zgłoszenia podjęliśmy decyzję o rozszerzenie inicjatywy o dwie kolejne grupy treningowe.

Celem treningów jest połączenie podstaw techniki gry w piłkę ręczną z elementami ćwiczeń ogólnorozwojowych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy na czele z legendą drużyny Łomża Vive Kielce, siedmiokrotnym Mistrzem Polski, Piotrem Grabarczykiem. Mottem przewodnim inicjatywy jest "zabawa poprzez sport". Więcej o powstaniu, celach oraz funkcjonowaniu Akademii można przeczytać TUTAJ

Nabór skierowany jest do do chłopców w wieku od 4 do 6 lat oraz ich starszych kolegów między 7. a 8. rokiem życia. Treningi odbywać będą się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek od godz. 18.30 do 19.30 (za wyjątkiem dni świątecznych). Uczestnictwo w treningach jest płatne, a kwota za zajęcia to 80 złotych miesięcznie.

Nabór potrwa do 31 marca 2022 roku. Zgłoszenia dokonać można pod numerem telefonu 607 144 507 oraz w siedzibie Klubu w Hali Legionów (w dni robocze, w godzinach od 8 do 16). W razie nieodebranych połączeń po tych godzinach będziemy oddzwaniać następnego dnia. Zapisy prowadzone są do wyczerpania miejsc. Więcej szczegółów dotyczących przebiegu naboru można znaleźć TUTAJ