PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Mecze eliminacji ME2018

Autor: Dodano: 2017-06-14, 10:18 0

W środę rozegrane zostaną kolejne spotkania eliminacji przyszłorocznych Mistrzostw Europy, które rozegrane zostaną w Chorwacji. Kadra Polski zagra wyjazdowy mecz z Serbią, na parkiecie w Niszu zobaczymy Patryka Walczaka, Piotra Chrapkowskiego (odchodzi z naszego klubu), Darko Djukicia i bramakarza Vladimira Cuparę (w VTK od sezonu 2018/19). Przedostatnie spotkanie eliminacji w wykonaniu "biało-czerwonych" rozpocznie się o godz. 20:45. Transmisja w TVP Sport. 

Swoje spotkanie eliminacyjne rozegra w środę także Hiszpania, która zmierzy się z Bośnią i Harcegowiną. W składzie kadry znaleźli się: Alex Dujszebajew, Dani Dujszebajew i Angel Perez Fernandez (w VTK od sezonu 2018/19). 

Odchodzący z naszego klubu Tobias Reichmann otrzymał także powołanie na najbliższe mecze eliminacji czempionatu Starego Kontynentu. W środę nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się z Portugalią. 

W środowym spotkaniu kadry Słowenii ze Szwajcarią nie zagra Blaz Janc. Zawodnik doznał niegroźnego urazu stawu skokowego podczas treningu reprezentacji i powinien być już gotowy na sobotnie spotkanie z Portugalią. 

Pewna udziału w ME jest kadra gospodarzy - Chorwacja. Reprezentacja tego kraju spotkała się na kolejnym zgrupowaniu, w którym uczestniczą - Manuel Strlek, Filip Ivić i Marko Mamić. W składzie jest także Luka Cindrić, który zostanie zawodnikiem naszego zespołu w sezonie 2018/19

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!