PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Zagramy w grupie B Ligi Mistrzów 2017/18!

Autor: Dodano: 2017-06-30, 21:15 0

Wiemy już kto będzie przeciwnikiem naszej drużyny w fazie grupowej Velux EHF Champions League! Mistrzowie Polski zagrają w grupie B Ligi Mistrzów! Naszymi przeciwnikami będą m.in. uczestnicy ubiegłorocznego Final4 - Paris Saint Germain i Telekom Veszprem.

Nasza zespół zagra w bardzo mocnej grupie B Ligi Mistrzów. Kielczanie ponownie zmierzą się w tej fazie rozgrywek z Meszkowem Brześć i Celje Pivovarna Lasko. Z tymi dwoma zespołami "żółto-biało-niebiescy" rywalizowali w sezonie 2016/17. Sezon wcześniej, kiedy nasza drużyna wygrywała rozgrywki, w turnieju finałowym podopieczni trenera Talanta Dujszebajewa mierzyli się z Paris Saint Germain i w finale z Telekom Veszprem. Teraz cała trójka spotka się w fazie grupowej Velux EHF Champions League. Ponadto, w naszej grupie znalazły się bardzo silne dwa niemieckie zespoły - THW Kiel i Flensburg Handewitt.

Grupa A

FC Barcelona Lassa (Hiszpania)

MOL-Pick Szeged (Węgry)

HC Vardar (Maceodnia)

Orlen Wisła Płock (Polska)

Rhein Neckar Lowen (Niemcy)

IFK Kristianstad (Szwecja)

HC PPD Zagrzeb (Chorwacja)

HBC Nantes (Francja)

Grupa B

Telekom Veszprem (Węgry)

Vive Tauron Kielce (Polska)

Paris Saint Germain (Francja)

Meshkov Brześć (Białoruś)

Celje Pivovarna Lasko (Słowenia)

Flensburg Handewitt (Niemcy)

Aalborg HAndball (Dania)

THW Kiel (Niemcy)

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!