PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Karnety na sezon 2017/2018

Autor: Dodano: 2017-08-07, 12:23 15

Nowy sezon, wielkie emocje, wyjątkowe mecze z rewelacyjnymi przeciwnikami, nowi zawodnicy i ambicja zwycięstwa! Od września będziemy świadkami wyjątkowego sezonu żółto-biało-niebieskich! Zajmij swoje miejsce w Hali Legionów już teraz kupując karnet na cały sezon! W tym tygodniu karnety można zakupić w godz. 8:00-16:00.

karnety obowiązują na:
PGNiG Superliga wraz z play-off, PGNiG Puchar Polski, rozgrywki Ligi Mistrzów - faza grupowa (7 spotkań Ligi Mistrzów w Kielcach!)

Miałeś karnet? Zajmij swoje miejsce...
Posiadacze karnetów z ubiegłego sezonu mają prawo rezerwacji swojego miejsca. Twoje miejsce z którego przeżywałeś ubiegłoroczne emocje czeka na Ciebie do 25 Sierpnia, karnet odbierzesz po 25.08.

Korzystaj z systemu ratalnego!
Zajmij swoje miejsce do 25 Sierpnia wpłacając 300 zł za karnet. Resztę płatności możesz uregulować przed rozpoczęciem sezonu (9 września) odbierając jednocześnie swój karnet.

Chodzimy na mecze całą rodziną!
Karnet rodzinny to maksymalnie dwójka dorosłych oraz minimum jedno dziecko (do 18 roku życia). Przy zakupie potrzebujemy od Ciebie dokumentu dziecka (np. legitymacji). Karnet dla tej osoby będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Zniżka na nową koszulkę hummela!
W nowym sezonie nasz zespół będzie grał w koszulkach firmy hummel. Jeszcze przed pierwszym meczem ligowym trafią one do sprzedaży w dwóch wersjach (normalna i premium – z hologramem, specjalnie zapakowana). Posiadacz karnetu będzie mógł kupić jedną koszulkę otrzymując specjalną zniżkę – 20 zł. Jeśli kibic zdecyduje się dodatkowo opublikować na swojej tablicy na facebooku (publicznie) lub na Instagramie zdjęcie swoje z karnetem, karnetu lub grafiki klubu z informacją, że już zarezerwował swoje miejsce na hali na sezon 2017/2018 i hasztagiem #dawajDAWAJ, otrzyma dodatkowe 10 zł zniżki (należy okazać przy zakupie screen z telefonu). Promocja obowiązuje do 20.09.2018.

Gdzie i kiedy?
Karnety dostępne są w siedzibie KS Vive Kielce przy ul. Robotniczej 5:
poniedziałek, środa, piątek: 8:00 – 16:00
wtorek, czwartek: 8:00 – 18:00
sobota (12.08): 10:00 – 14:00

odpowiedzi na pytania:
- oryginalna koszulka Hummel będzie sprzedawana w dwóch wersjach: klasyczna i exclusive (specjalne opakowanie/hologram). Wersja klasyczna to koszt 159 zł, ze zniżką z karnetu - jedynie 129 zł
- na ewentualne kolejne fazy Ligi Mistrzów (1/8, 1/4) posiadacze karnetów będą mieli preferencyjne, niższe ceny.
 

Ocena:

Komentarze (15)

Dołacz do dyskusji
 • miki :
  + 0 -

  @Czarcik

  O jakiej pomyłce Ty piszesz? Przecież wyższe kwoty pokazane były na grafice, a nie była to jakaś literówka w tekście. Tam nie można się tak łatwo pomylić wciskając błędny klawisz...

  Poza tym inne media poinformowały za klubem o aktualnych cenach, od razu podnosząc, że będzie drożej. I jakoś klub nigdzie tego nie prostował. Co więcej, na stronie kieleckiej "Wybiórczej" i "Echa Dna" nadal widnieją informacje o cenach karnetów w zawyżonych kwotach 650zł i 600zł.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  miki ja bym nie tworzył takiej teorii spiskowej - może po prostu zwykła pomyłka to była? Grunt, że cena niższa :).


  zgłoś do usunięcia
  miki :
  + 0 -

  Jak widać po wiszącej w tym newsie grafice ktoś po cichu zmienił ceny tańszych karnetów z 600zł na 550zł nie podając tego do publicznej wiadomości. Chyba ktoś zauważył, że przesadzili jednak żal bierze, że to wszystko odbywa się cichaczem czyli wbrew jakimkolwiek standardom. A przecież niby gramy razem...


  zgłoś do usunięcia
  Handball_Fan :
  + 0 -

  miki, w zeszłym roku zniżki na mecze play off LM były niezłe. ok 40 % jeśli dobrze pamiętam. Mam nadzieję że tak będzie też w tym roku.

  Czy ktoś w klubie może nam odpowiedzieć. ??


  zgłoś do usunięcia
  miki :
  + 0 -

  @petertk

  W zeszłym roku karnet na sektory boczne kosztował 500zł, a więc obecnie jego cenę podniesiono o 100zł.

  Tak więc karnety na miejsca mniej atrakcyjne zdrożały o dwa razy więcej względem lepszych i droższych miejscówek.

  Dramat...


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Sorki pomyłka :)
  2015/2016 550/450
  2016/2017 600/500
  2017/2018 650/600
  Kurna stówę drożej - ktoś przegiął, albo się pomylił :(.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  petertk 550. To żona/kobieta ma z tobą dobrze jak nie pamiętasz ile płacisz... :).


  zgłoś do usunięcia
  petertk :
  + 0 -

  jaka była cena w zeszłym sezonie za sektory ACDF?,bo nie pamiętam ile płaciłem...


  zgłoś do usunięcia
  miki :
  + 0 -

  @Handball_Fan

  Nawet jeśli będą zniżki to podobne do tych z zeszłego sezonu czyli jakieś 10zł na karnet (w najgorszym razie dostaniesz prawo pierwokupu biletów na play-off LM i tyle). Większych zniżek czyli takich jak te jednorazowe z przed dwóch czy też trzech lat nie ma nawet co oczekiwać bo sugeruje to już tegoroczna oferta na karnety.


  zgłoś do usunięcia
  Handball_Fan :
  + 0 -

  Do klubu !! Ponawiam pytanie o zniżki na kolejne mecze play off w LM ? Rozumiem że będą, pytanie na jakim poziomie ?


  zgłoś do usunięcia
  miki :
  + 0 -

  @mtb

  Wystarczy policzyć ile meczy można było zobaczyć w finale play-off, na przykład z "płockimi". Teraz możesz mieć ich maksymalnie dwa (w tym jeden w Kielcach), a jeszcze przed ubiegłym sezonem mogłeś obejrzeć ich nawet 5 (3 w Kielcach). Podobnie we wcześniejszych rundach. Jeśli bierzesz pod uwagę tylko suchą liczbę meczy to być może jest podobnie, ale ich atrakcyjność niestety spadła. Także po zmianie formuły w zeszłym sezonie żadnych obniżek cen karnetów nie było choć i grupę LM też mieliśmy mniej atrakcyjną. I tak jak w zeszłym roku podnieśli nam ceny tak teraz też podnieśli, jak co roku.


  zgłoś do usunięcia
  Handball_Fan :
  + 0 -

  Ja mam pytanie odnośnie zniżki na zakup biletów na kolejne rundy LM dla posiadaczy karnetów ? Czy są przewidziane jak co roku ? iI w jakiej wysokości ?
  P.S. Spodziewałem się że cena lekko wzrośnie. Kibica zawsze boli każda podwyżka, z drugiej strony sezona zapowiada się atrakcyjniej. Traktuję tą inwestycję jako mów wkład w możliwość ogladania handball-u na najwyższym poziomie i mój sposoring lda mojego klubu. Dla mnie zakup karnetu to prezent jaki sobie robię na urodziny i imieniny. WIerzę że w tym roku będzie wyjątkowo warto !!


  zgłoś do usunięcia
  mtb :
  + 0 -

  miki, meczów jest akurat tyle samo (16 drużyn w lidze), ale co do meritum, to zgadzam się. Ja już wcześniej zrezygnowałem z zakupu karnetu, za duże kwoty sobie klub życzy. I choć jest to "tylko" 50 złotych więcej, to jak ktoś chodzi w dwójkę, trójkę, to jest to bardzo duży wydatek.


  zgłoś do usunięcia
  miki :
  + 0 -

  Meczy coraz mniej, a karnety coraz droższe. Wystarczy spojrzeć na formułę play-off żeby dostrzec różnicę do tego co było jeszcze ponad rok temu. To samo play-off LM gdzie karnet gwarantował naprawdę dużo tańszy bilet na kolejne rundy.

  Skutek? Znowu sprzeda się 20-30% mniej karnetów (głównie wykupią je urzędy i firmy), a klub będzie rozdawał bilety szkołom żeby sztucznie zapełnić halę.

  Karnetowe 20zł zniżki na koszulkę (kilka %?), której ceny nawet nie podano do wiadomości? Skutkować to będzie tym, że koszulka taka prawdopodobnie będzie kosztować 200-300zł.

  Co to za program lojalnościowy? Czemu od tylu lat klub nie może przygotować programu lojalnościowego z prawdziwego zdarzenia? Tym bardziej, że klub tak chętnie sięga po kilkumilionowe dofinansowania z naszych kieszeni (czytaj: z Urzędu Miasta Kielce).

  Choć starałem się podejść do tej kwestii jak najbardziej obiektywnie to właśnie z przykrością podjąłem decyzję, że po raz pierwszy od wielu lat rezygnuję z zakupu dwóch karnetów.


  zgłoś do usunięcia
  Czarcik :
  + 0 -

  Droższe? To chyba tak zaliczkowo.
  Co z wyjazdem na turniej do Veszprem - do końca tygodnia można bilety rezerwować, a ani widu ani słychu o jakimś zorganizowanym wyjeździe kibiców...


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!