PGE VIVE KIELCE

Aktualności

EHF wyróżnia mecz w Kielcach!

Autor: Dodano: 2017-09-06, 08:10 0

Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała listę pierwszych "Match of the Week" w sezonie 2017/18. Wśród pięciu wyróżnionych spotkań znalazł się mecz z THW Kiel w Hali Legionów. 

W każdym sezonie EHF wyróżnia po jednym ze spotkań danej kolejki Velux EHF Champions League. Najciekawszy mecz każdej rundy otrzymuje szeroką transmisję do kilku krajów Starego Kontynentu, a także specjalną oprawę, związaną z samym spotkaniem oraz jego promocją m.in. w mediach społecznościowych. Z okazji "Match of The Week" do stolicy regionu świętokrzyskiego zawita także komentator telewizji EHF TV. 

Spotkanie drugiej kolejki Ligi Mistrzów z niemieckim THW Kiel odbędzie się w Hali Legionów 24 września (niedziela) o godz. 18:30. Przypomnijmy, że podopieczni trenera Talanta Dujszebajewa zainaugurują sezon rozgrywek Velux EHF CL już 16 września o godz. 17:00 na wyjeździe z białoruskim Meshkov Brest. We koniec września nasz zespół zagra jeszcze jedno spotkanie LM, także na wyjeździe, ze słoweńskim Celje Pivovarna Lasko (30.09, 19:00)

Harmonogram "Match of the Week":

1. kolejka - Rhein Neckar Lowen - FC Barcelona Lassa 

2. kolejka - PGE VIVE Kielce - THW Kiel

3. kolejka - SG Flensburg - Paris Saint Germain 

4. kolejka - Telekom Veszprem - THW Kiel

5. kolejka - Aalborg Handball - Paris Saint Germain

 

 

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!