PGE VIVE KIELCE

Aktualności

#telewizjaklubowa: pierwszy trening kielczan w 2018 r.

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2018-01-09, 17:36 0

W poniedziałek, 8 stycznia, kielczanie rozpoczęli okres przygotowawczy do drugiej części sezonu. Telewizja klubowa PGE VIVE Kielce zarejestrowała wysiłki zawodników w hali i na siłowni. Wideo jest dostępne na naszym kanale YouTube.

Wiemy, jak niezbędne w perspektywie nadchodzących meczów jest to, co dzisiaj robiliśmy, czyli przygotowanie fizyczne pod czekające nas wyzwania. Teraz jest jeszcze o tyle łatwiej, że nie ma presji, ciśnienia meczowego, jest tylko zwykła, fizyczna praca. Po kilku dniach zmęczenie kumuluje się i będzie coraz ciężej - ocenił Mariusz Jurkiewicz. 

W zajęciach wzięło udział dziewięciu zawodników. Wkrótce do drużyny dołączy Uros Zorman, a po turnieju prekwalifikacyjnym do MŚ 2019, czyli w przyszłym tygodniu na treningach stawi się Sławek Szmal. W zeszłym roku grupa też była okazała, ale teraz mamy chyba rekord! - śmiał się Michał Jurecki. Kapitan zespołu przyznał, że ze względu na to, iż nie wystąpił w ostatnich meczach w grudniu, przerwa świąteczno-noworoczna zaczęła mu się dłużyć. Już tydzień temu, gdy rozmawiałem z kolegami i z lekarzem, mówiłem, że z chęcią bym wyszedł na parkiet pobiegać, a przede wszystkim porzucać piłką! - powiedział Dzidziuś. 

Zapraszamy do obejrzenia skrótu treningu wraz z wypowiedziami trenera i zawodników.

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!