PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Unimax nowym partnerem klubu

Autor: Dodano: 2017-05-16, 13:22 0
Firma UNIMAX  została nowym partnerem klubu Vive Kielce. Znana na kieleckim rynku mieszkanowym marka będzie wspierać "żółto-biało-niebieskich".
 

Przedsiębiorstwo Instalacyjne UNIMAX Sp. z o.o. jest ramieniem grupy kapitałowej UNIMAX, działającej na polskim rynku budowlanym od ponad 25 lat. Działalność spółki obejmuje pełen cykl inwestycyjny robót instalacyjnych począwszy od prac projektowych, dobór i montaż urządzeń oraz ich instalację i serwis. W ramach działań Przedsiębiorstwa Instalacyjnego UNIMAX, we współpracy z pozostałymi spółkami grupy kapitałowej UNIMAX, powstało dotychczas w Kielcach i w Warszawie ponad 650 mieszkań, a kolejny tysiąc jest w fazie realizacji lub projektowania.
Łącznie to ponad 80 000 m2. Dużym atutem UNIMAXU jest realizacja przedsięwzięć w obrębie jednej firmy, co usprawnia zarządzanie całym procesem inwestycyjnym.

Nagrody i wyróżnienia dla kieleckich inwestycji:

· „Złoty Żuraw” dla budynku mieszkalno-usługowego „Promenada Solna” w Kielcach przy ul. Solnej 4A i 4B,

· „Świętokrzyska Budowa Roku” dla III etapu osiedla Nowego Baranówka w Kielcach przy ul. Rajtarskiej 8,

· „Złote Skrzydła 2016” dla osiedla „Nowy Baranówek” w Kielcach.

 

OSIEDLE LEGIONÓW jest kolejną dużą inwestycją mieszkaniową spółki w Kielcach. Projekt położony przy ul. Ściegiennego 5, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury, został podzielony na trzy etapy. Ogółem w osiedlu powstanie około 400 mieszkań. Zainteresowanych klientów zakupem mieszkań zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszczącym się przy budowie osiedla – tel. 41 313 33 24 www.osiedlelegionow.pl

Miło nam dołączyć do grona firm zrzeszonych w „Klubie 100”, które swoim zaangażowaniem na wielu płaszczyznach, udzielają wsparcia naszej mistrzowskiej drużynie. Wierzymy, że dołożenie naszej cegiełki przyczyni się do kolejnych sukcesów sportowych klubu promujących Kielce w Polsce i za granicą. Zarazem liczymy, że owocna współpraca skutecznie wypromuje realizowane przez Unimax inwestycje mieszkaniowe charakteryzujące się doskonałymi lokalizacjami oraz wysoką jakością wykonania. Wielu kibiców klubu, a także właścicieli i pracowników firm z „Klubu 100”, zapewne zainteresuje oferta mieszkaniowa OSIEDLA LEGIONÓW, nowej inwestycji firmy Unimax położonej w centrum Kielc. Na nabywców czekają atrakcyjne mieszkania z funkcjonalnymi aranżacjami i dużymi przeszkleniami - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Instalacyjnego UNIMAX Sp. z o.o.

 

Dane teleadresowe:
Ul. Okrzei 35, 25-526 Kielce, tel. 41 368 08 30

 

Biuro Sprzedaży
25-033 Kielce, ul. Ściegiennego 5
tel. 41 313 33 24
 
Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!