PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Na ścianę i na biurko - klubowe kalendarze już w sprzedaży!

Autor: Magda Pluszewska Dodano: 2017-12-07, 09:40 1

Już są! Wyjątkowe kalendarze na rok 2018 z zawodnikami i sztabem szkoleniowym PGE VIVE Kielce od środy mogą trafiać na ściany i biurka sympatyków naszego zespołu.

Tym razem postawiliśmy na kwintesencję dyscypliny - zamrożone w obiektywie piękno ruchu, otulone oryginalnymi efektami graficznymi i wydobyte dodatkową warstwą lakieru, która przykuwa wzrok estetów. To idealny prezent świąteczny dla miłośników handballu ceniących klasyczne rozwiązania w niebanalnej formie! Kalendarze, w dwóch wersjach: ściennej i biurkowej, są dostępne do nabycia stacjonarnie oraz internetowo w naszym sklepie. Szczegółowe informacje odnośnie cen i możliwości zakupu podajemy poniżej.

 • Siedziba klubu przy ul. Robotniczej 5, II piętro (kalendarze można nabywać codziennie, w godz. 8-16) oraz sklep stacjonarny w Hali Legionów (możliwość zakupu 13 grudnia podczas meczu z Legionowem i Dzikiego Meczu, czyli od ok. godz. 17:00*):

o   kalendarz ścienny: 35 zł,

o   kalendarz biurkowy: 25 zł

*dodatkowo, 13.12. będzie możliwość zebrania autografów na kalendarzach od zawodników PGE VIVE Kielce przed sklepikiem, zarówno przed meczem z Legionowem, jak i podczas Dzikiego Meczu oraz po nim.

 • Sklep internetowy:

o   kalendarz ścienny: 35zł + 10zł (tuba zabezpieczająca) + koszty przesyłki: KUP TERAZ,

o   kalendarz biurkowy: 25 zł + koszty przesyłki.

Liczba sztuk ograniczona! Jednocześnie informujemy, że nie ma już możliwości składania zamówień na personalizację produktu.

Zobacz, jak wyglądały prace nad kalendarzem.

Ocena:

Komentarze (1)

Dołacz do dyskusji
 • jaco :
  + 3 -

  Jeden z najlepszych meczów w historii piłki ręcznej!

  http://www.ehftv.com/pl/video/throwback-thursday-kielces-historical-comeback


  zgłoś do usunięcia

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!