PGE VIVE KIELCE

Aktualności

M. Jurecki: Każdy chce bić mistrza!

Autor: Magda Pluszewska, fot. A. Benicewicz-Miazga Dodano: 2018-08-12, 15:30 0

Trwa sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019! Będzie to wyjątkowo trudny sezon dla kielczan, w którym bardziej niż kiedykolwiek liczyć się będzie wsparcie kibiców! Kapitan PGE VIVE Kielce, Michał Jurecki zachęca do zajęcia swoich miejsc w Hali Legionów!

Poprzedni sezon zakończyliśmy historycznym, piętnastym Mistrzostwem Polski. Zdobyliśmy też piętnasty Puchar Polski i doszliśmy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Cele klubu nie zmieniają się. PGE VIVE Kielce chce pozostać niepokonane na krajowych parkietach, a w pierwszy weekend czerwca 2019 r. stanąć na środku LANXESS Areny, po raz kolejny walcząc o żelazną rękę.

By osiągnąć powyższe cele, co mecz trzeba stawiać pojedyncze kroki, zbliżające nas do triumfu na trzech płaszczyznach. Bez względu na to, czy na drodze stanie mistrz Hiszpanii, zwycięzca zeszłorocznej Ligi Mistrzów, wicemistrz Polski czy też ostatnia akurat w tabeli drużyna Superligi, zawsze trzeba dać z siebie wszystko, by dołożyć kolejne punkty na swoje konto w danych rozgrywkach.

W Lidze Mistrzów zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja – mówi Michał Jurecki – Mamy wiele utytułowanych zespołów w grupie. Każde spotkanie będzie dla nas finałem. Do tego dochodzi walka na krajowym podwórku. Niby jesteśmy mocnym faworytem do obrony tytułów, ale sytuacja wymaga od nas ogromu skupienia, bo każdy chce bić mistrza!

Kapitan PGE VIVE Kielce apeluje o wsparcie, którego jego zespół będzie potrzebował w kolejnych miesiącach. Choć w polskiej lidze często wygrywamy dziesięcioma czy piętnastoma bramkami, nie jest to takie łatwe, na jakie wygląda – mówi Dzidziuś – Potrzebujemy maksymalnej koncentracji przed każdym spotkaniem, choć przed niektórymi czasem ciężko ją na takim poziomie utrzymać. Przychodźcie na nasze mecze! Wspierajcie nas zwłaszcza w tych teoretycznie łatwych, bo w nich bardzo oddziałuje na nas Wasz doping!

Zachęcamy wszystkich, którzy chcą wspierać żółto-biało-niebieski zespół, do zakupu karnetów na sezon 2018/2019. Stała wejściówka to gwarancja swojego miejsca, wstęp na wszystkie domowe mecze PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski i spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ponadto, w tym roku posiadacze karnetów otrzymają wiele dodatkowych atrakcji, a wśród nich:

  • dostęp do newslettera z informacjami z pierwszej ręki, który uruchomiony zostanie wraz ze startem nowej strony internetowej na początku sezonu 2018/2019,
  • bon o wartości 50 zł na zakup oficjalnej koszulki meczowej na nowy sezon,
  • karta rabatowa do sklepów stacjonarnych firmy hummel,
  • PREZENT URODZINOWY: możliwość jednorazowego zaproszenia do pięciu znajomych (za 1 zł każdy) na mecz PGNiG Superligi wypadający najbliżej swojej daty urodzin.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Karnety Sektory B,E,P3
(centralne)
Sektory A,C,D,F
(boczne)
Karnet pełny 650 zł 550 zł
Karnet rodzinny 650zł

szt. od os. dorosłej

550 zł

szt.od os. dorosłej

250 zł

szt.od os. dziecka

200 zł

szt.od os. dziecka

Karnet VIP 3750 zł

normalny

3250 zł

dla członków Klubu 100

 

CENY KARNETÓW:

  • Sektory B,E,P3: 650 zł
  • Sektory A,C,D,F: 550 zł

CENY KARNETÓW VIP

  • 3750 zł normalny
  • 3250 zł dla sponsorów klubu

Karnety VIP można zakupić wyłącznie w siedzibie klubu, przy ul. Robotniczej 5.

Osoby, które chcą zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu, mogą to zrobić do 17 sierpnia włącznie (piątek), osobiście zakupując nowy karnet w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5. Od 20 sierpnia niewykupione miejsca trafią do otwartej sprzedaży.

Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów na sezon 2018/2019 TUTAJ.

Drodzy Kibice! W tym sezonie zakup karnetów to gest wsparcia i Wasz wkład w rozwój klubu. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy decydując się na ich nabycie, okazują, że zawsze są z nami. Gramy razem!

 

GODZINY PRACY BIURA

poniedziałek – piątek

godz. 8 – 16.

 

Ul. Robotnicza 5, Kielce, II piętro

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!