PGE VIVE KIELCE

Aktualności

Nominacje do Nagród Biznesu Sportowego!

Autor: Dodano: 2017-02-28, 11:31 0

23 marca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie podczas Forum Sportu i Biznes "SPORTBIZ" odbędzie się XIII uroczysta Gala Sportu i Biznesu. Podczas tego wydarzenia poznamy laureatów najważniejszych w naszym kraju nagród związanych z marketingiem sportowym. Mają one na celu docenienie szczególnego wkładu w rozwój i profesjonalizację polskiego sportu, oraz umiejętne wykorzystywanie wiedzy i umiejętności w procesie zarządzania sportem. 

W tym roku nagrody zostaną wręczone w 13 kategoriach. W kilku nie zabrakło przedstawicieli naszego klubu a także firm wspierających "żółto-biało-niebieskich".

W gronie nominowanych do nagrody "Sportowy Wizerunek" znalazł się Sławomir Szmal. Nasz bramkarz znalazł uzananie w oczach organizatory i rywalizuje o zasczytne miano m.in. z Robertem Lewandowskim, Grzegorzem Krychowiakiem, Anitą Włodarczyk, Mają Włoszczowską, Marcinem Gortatem, Piotrem Żyłą czy Rafałem Sonikiem.

W grupie nominowanych w kategorii "Sponsor Roku" znalazły się trzy firmy wspierające nasz klub: VIVE GROUP (sonsor tytularny), TAURON Polska Energia (sponsor tytularny) oraz STS (sponsor główny).

Klub Vive Kielce otrzymał także po raz kolejny nominację od konkursowej kapituły w kategorii "Organizacja Sportowa". Nasz klub otrzymał najważniejszą nagrodę biznesu sportowego w Polsce w 2010 oraz był nominowany w 2015 roku. 

Pełną listę nominowanych można zobaczyć na stronie www.sportbizforum.com - LINK

Ocena:

Komentarze (0)

Dołacz do dyskusji

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować!